Par mums

Mūsu stāsts

Mūsu galvenā motivācija ir radīt īpašus un neatkārtojamus interjera priekšmetus, kas priecēs mūsu klientus, mūs pašus un nākamās paaudzes.

Jums pieejamo produktu klāstā ir līklīniju parketa grīdas segums, līklīniju terases dēļi, mēbeles mājai un birojam, kā arī dažādi interjera priekšmeti. Mūsu mērķis ir izcelt koksnes dabiskās formas un tekstūru, tās apvienojot ar modernām tehnoloģijām un oriģinālu dizainu. Mūsu komandas vadmotīvs ir smelties dažādas inovatīvas idejas arvien jauniem projektiem, iedvesmojot mūsu klientus īstenot savas pat vispārdrošākās interjera ieceres, padarot savu mājas un darba vidi patīkamu un gaumīgu. Uzņēmuma standartus nosaka vēlme pēc izcilas kvalitātes, dabisku koksnes materiālu izmantošana, neparasti tehniskie un dizainiskie risinājumi un mūsu klientu apmierinātība ar rezultātu.

Edgars Birže, CEO

Vakances

Mūsu unikālā līklīniju parketa ražošanā nepieciešama rūpība, precizitāte un atbildība. Mēs augam, un aicinām augt kopā ar mums!
Uzzināt vairāk

Process

Katras grīdas dizaina pamatā ir pārdomāts process prasmīgu meistaru izpildījumā, kas sākas ar pareizā materiāla izvēli, ražošanu un ieklāšanu. Rezultātā jūs iegūstat grīdu, kas ir kā dabā sakņojies mākslas darbs.

Dabas un tehnoloģiju mijiedarbība

Viss sākās ar vēlmi apvienot mūsdienu datortehnoloģijas iespējas ar analogām ražošanas funkcijām, lai pēc iespējas vairāk saglabātu koksni tās augstākajā kvalitātē. Rezultātā ieguvām patiesi unikālu produktu.

Radīts arī ārtelpām

Līklīniju parkets ir mūsu centieni ievest dabisko iekštelpās, taču nevēlējāmies apstāties pie pašas dabas radītajiem šķēršļiem, tāpēc, turpinot izaugsmi un jums piedāvāto produktu dažādošanu, piedāvājam arī līklīniju terases dēļus.

Portfolio

Lūk, ko esam paveikuši līdz šim! Īsti projekti, īstiem cilvēkiem, īstai ikdienai.

Klienti par mums

SIA “LEFF” noslēgts līgums ar LIAA par inkubācijas atbalsta saņemšanu ERAF projektā Nr. 3.1.1.6/16/I/001 “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”. 

Noslēgts sadarbības līgums ar LIAA "Starptautiskā konkurētspējas veicināšana". Līguma Nr. SKV-L-2020/13

cross