Maintenance

Flooring for generations

Ar Osmo eļļām apstrādātās virsmas kalpos ilgstoši. Mikroporaina koksne spēj elpot, nodrošina labāku gaisa kvalitāti un ir antistatiska jeb piesaista mazāk putekļu - ideāli piemērota alerģiskiem cilvēkiem. Virsma ir mitrumu un netīrumus atgrūdoša. Koka grīdas ir viegli tīrāmas un atjaunojamas.

Manufacturer recommends

Eļļotās virsmas tīrīšana un uzturēšana ir vienkārša, ja sekojat instrukcijām. Vispirms Jums jāizvēlas pareizie tīrīšanas līdzekļi. Nepieļaujiet kļūdu un nepērciet jebkuru grīdas tīrītāju, jo universālo līdzekļu sastāvā ir agresīvas vielas, ar kurām var sabojāt vaska aizsargslāni. Virsma kļūs mazāk izturīga pret mitrumu un netīrumiem.

Cleaning and maintenance

We recommend using Osmo Detergent Wisch Fix for regular cleaning. Use Osmo Wachspflegeund Reinigungsmittel to refresh the surface. To prolong the life of our surfaces, we recommend that you treat your floors regularly with Maintenance Oil. One of the main advantages of an oiled floor is the ability to restore the surface without sanding. Therefore, in the event of heavier wear, only a certain area or the entire surface can be restored with Osmo hard wax oil Hartwachs-Öl Original.

Customer testimonials

cross