Kopšana

Grīda paaudzēm

Ar Osmo eļļām apstrādātās virsmas kalpos ilgstoši. Mikroporaina koksne spēj elpot, nodrošina labāku gaisa kvalitāti un ir antistatiska jeb piesaista mazāk putekļu - ideāli piemērota alerģiskiem cilvēkiem. Virsma ir mitrumu un netīrumus atgrūdoša. Koka grīdas ir viegli tīrāmas un atjaunojamas.

Ražotājs iesaka

Eļļotās virsmas tīrīšana un uzturēšana ir vienkārša, ja sekojat instrukcijām. Vispirms Jums jāizvēlas pareizie tīrīšanas līdzekļi. Nepieļaujiet kļūdu un nepērciet jebkuru grīdas tīrītāju, jo universālo līdzekļu sastāvā ir agresīvas vielas, ar kurām var sabojāt vaska aizsargslāni. Virsma kļūs mazāk izturīga pret mitrumu un netīrumiem.

Tīrīšana un apkope

Regulārai tīrīšanai mēs iesakām lietot Osmo mazgāšanas līdzekli Wisch Fix. Izmantojiet Osmo vaska tīrīšanas līdzekli Wachspflegeund Reinigungsmittel, lai atsvaidzinātu virsmu. Lai virsmas ilgāk kalpotu, iesakām regulāri atjaunināt grīdas ar apkopes eļļu Maintenance Oil. Viena no eļļotās grīdas galvenajām priekšrocībām ir iespēja atjaunot virsmu bez slīpēšanas. Tāpēc stiprāka nodiluma gadījumā var atjaunot tikai noteiktu platību vai visu virsmu ar Osmo cietā vaska eļļu Hartwachs-Öl Original.

Klienti par mums

cross